Noworoczny odcinek specjalny „Doctora Who” ze zwiastunem

BBC opublikowało zwiastun noworocznego odcinka specjalnego serialu Doctor Who, w którym pojawi się między innymi… Jack Harkness.

Epizod ma nosić tytuł Doctor Who: Revolution of the Daleks i, jak wspomnieliśmy wyżej, będziemy w nim mogli ponownie zobaczyć Johna Barrowmana w roli kapitana Jacka Harknessa. W obsadzie są również Chris Noth jako Jack Robertson, debiutująca w produkcji Dame Harriet Walter oraz Nathan Stewart-Jarrett.

Widzowie ostatnio widzieli Trzynastą Doktor na koniec dwunastego sezonu, gdzie jej los wisiał na włosku – została bowiem zamknięta w silnie strzeżonym kosmicznym więzieniu, bez nadziei na ucieczkę. W odcinku specjalnym zobaczymy Yaz, Ryana i Grahama z dala od Ziemi, próbujących żyć dalej bez niej. Jednakże wkrótce odkryją niepokojący plan, związany z Dalekami. Czy można walczyć z nimi bez Doktor u boku? Nawet z kapitanem Jackiem, drużyna będzie musiała zmierzyć się z jednym z największych i najbardziej przerażających wyzwań.

Premierę Doctor Who: Revolution of the Daleks zaplanowano na 1 stycznia nowego roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu