„Dragon Ball Z: Kakarot” debiutuje i zgarnia pierwsze oceny

0
Już w pierwszym miesiącu nowego roku zadebiutowała jedna z ciekawszych premier. Dragon Ball Z: Kakarot właśnie trafił do sprzedaży.

Dragon Ball Z to jedna z kultowych kreskówek z lat 90. w naszym kraju. Dlatego jest wielu fanów, którzy czekali na premierę nowej gry Dragon Ball Z: Kakarot, która dzisiaj — 17 stycznia trafiła na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Z tej okazji w Sieci pojawił się nowy zwiastun premierowy, a gracze i krytycy wystawili grze pierwsze oceny, które są całkiem dobre. Obecnie średnia na Metacriticu zebrana na podstawie opinii recenzentów wynosi 78/100. Dziennikarze chwalą m.in. przywiązanie do detali w kreacji świata, system walki czy długość kampanii,lecz krytykują zadania poboczne, opcje rozwoju postaci oraz archaiczne sterowanie podczas latania.

Jednakże najsurowszymi krytykami są zawsze gracze, a ci póki co są zadowoleni z produkcji, o czym świadczy średnia ocen na poziomie 8.6/10. Co ciekawe, posiadacze Xboksa wystawili notę 9,6, podczas gdy redaktorzy uznali, że ta wersja zasługuje na 74/100 punktów.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.