Gigantozaur trafi na Netfliksa i na konsole

0
Gigantozaur — popularny serial animowany nadawany na Disney Junior już wkrótce trafi na Netfliksa oraz otrzyma własną grę komputerową.

Gigantozaur jest oparty na bestsellerowej książce Jonny’ego Duddle’a o tym samym tytule. Nagradzany reżyser Olivier Lelardoux zabiera najmłodszych w ekscytujące, pełne humor przygody, gdzie znajdą odwagę by być sobą i odkrywanie świata poza swoimi gniazdami.

W każdym odcinku młode i bardzo ciekawe świata dinozaury próbują rozwiązać tajemnicę Gigantozaura – największego i najbardziej nieustraszonego ze wszystkich dinozaurów. Wyruszają na przygodę, mierząc się ze swoimi lękami i pracując wspólnie nad rozwiązaniem problemu. Obecnie serial można oglądać na kanale Disney Junior, jednak w tym roku ukaże się on także na Netfliksie.

Dlatego BANDAI NAMCO Entertainment Europe wraz z Cyber Group Studios oraz Outright Games mają przyjemność zapowiedzieć najnowszą grę — Gigantosaurus: Gra. Gracze będą mogli eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie — z jednej strony ratując świat, z drugiej biorąc udział w wyścigach – a wszystko to z gigantyczną dawką zabawy!

Dzieci mogą bawić się ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu – Czupurem, Miłką, Rudzią i Dudkiem – odkrywając sekrety, rozwiązując krzyżówki i ratując dzień. Gra ukaże się 27 marca 2020 w polskiej wersji językowej (głos narratora) na Playstation 4, Xboksa One, PC oraz na Nintendo Switchu w angielskiej wersji językowej.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.