„Dragon Ball: The Breakers” – polski zwiastun prezentujący rozgrywkę

Zobaczcie najnowszy materiał wideo prezentujący grę Dragon Ball: The Breakers, w którym polski lektor przybliża mechanizmy i zasady rządzące rozgrywką.

W nadchodzącej produkcji nastawionej na asymetryczną rozgrywkę wieloosobową gracze wcielą się w 1 najeźdźcę i 7 ocalałych. 

Bandai Namco Entertainment poinformowało także, że w dniach 4-5 grudnia, w ściśle określonych godzinach, odbędą się zamknięte testy sieciowe tej gry. Aby uzyskać szansę udziału w tych testach gracze muszą zarejestrować się pod tym adresem: https://beta.bandainamcoent.eu/de/cb/dragon-ball-the-breakers-beta

Aby przygotować się do zamkniętych testów beta, gracze mogą zapoznać się z nowo wydanym zwiastunem systemu Dragon Ball: The Breakers. Materiał zawiera podsumowanie wszystkich zasad i elementów rozgrywki oraz wskazówki dotyczące gry zarówno jako Ocaleni, jak i Najeźdźcy.

Dostępne sesje odbędą się w następujących terminach:

– Sesja 1: 4.12. 3:00 AM – 7:00 AM CET

– Sesja 2: 4.12. 1:00 PM – 5:00 PM CET

– Sesja 3: 4.12. 7:00 PM – 11:00 PM CET

– Sesja 4: 5.12. 3:00 AM – 7:00 AM CET

Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu