„Dragon Ball: The Breakers” – polski zwiastun prezentujący rozgrywkę

Zobaczcie najnowszy materiał wideo prezentujący grę Dragon Ball: The Breakers, w którym polski lektor przybliża mechanizmy i zasady rządzące rozgrywką.

W nadchodzącej produkcji nastawionej na asymetryczną rozgrywkę wieloosobową gracze wcielą się w 1 najeźdźcę i 7 ocalałych. 

Bandai Namco Entertainment poinformowało także, że w dniach 4-5 grudnia, w ściśle określonych godzinach, odbędą się zamknięte testy sieciowe tej gry. Aby uzyskać szansę udziału w tych testach gracze muszą zarejestrować się pod tym adresem: https://beta.bandainamcoent.eu/de/cb/dragon-ball-the-breakers-beta

Aby przygotować się do zamkniętych testów beta, gracze mogą zapoznać się z nowo wydanym zwiastunem systemu Dragon Ball: The Breakers. Materiał zawiera podsumowanie wszystkich zasad i elementów rozgrywki oraz wskazówki dotyczące gry zarówno jako Ocaleni, jak i Najeźdźcy.

Dostępne sesje odbędą się w następujących terminach:

– Sesja 1: 4.12. 3:00 AM – 7:00 AM CET

– Sesja 2: 4.12. 1:00 PM – 5:00 PM CET

– Sesja 3: 4.12. 7:00 PM – 11:00 PM CET

– Sesja 4: 5.12. 3:00 AM – 7:00 AM CET

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu