„Dom na falach” – nowy zwiastun anime od Netflixa

Dom na falach (tytuł angielski: Drifting Home) coraz bliżej. Netflix prezentuje kolejny zwiastun, by zaostrzyć apetyty widzów na nowy film anime ich platformy.

Dom na falach opowie historię dwójki przyjaciół, Kosuke i Natsume. Jak czytamy w opisie, ich znajomość zaczyna się psuć po śmierci dziadka Kosuke. W pewien wakacyjny dzień Kosuke wraz ze szkolnymi kolega zakrada się na opuszczone, i ponoć nawiedzone, osiedle. Na miejscu spotykają Natsume. Niebawem dzieje się coś dziwnego, a gdy dzieci się budzą, odkrywają, że blok, w którym się znajdują, dryfuje po tajemniczym morzu. Bohaterowie łączą siły, by przetrwać i wrócić do domu. Nie zabraknie łez i obaw.

Za reżyserię Domu na falach odpowiada Hiroyasu Ishida, a w obsadzie głosowej usłyszymy Mutsumi Tamurę (JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean), Asami Seto (Jujutsu Kaisen), Daikiego Yamashitę (My Hero Academia), Yumiko Kobayashi (Re:Zero − Starting Life in Another World), Inori Minase (The Quintessential Quintuplets) oraz Kanę Hanazawę (Miecz zabójcy demonów).

Premiera filmu 16 września 2022 roku. Planujecie obejrzeć?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu