„Dobre rady Johna Wilsona” wracają z drugim sezonem na HBO GO

Komediowy serial dokumentalny HBO przedstawiający dole i niedole współczesnego Nowojorczyka, Dobre rady Johna Wilsona, powraca z drugim sezonem. Premiera produkcji odbędzie się 27 listopada w HBO GO.

Dobre rady Johna Wilsona to opowiedziany w pierwszej osobie serial dokumentalny, którego bohaterem jest zatroskany Nowojorczyk, starający się na co dzień udzielać porad i jednocześnie rozwiązywać swoje własne problemy. Występując zarówno w roli kamerzysty, jak i narratora, John potajemnie dokumentuje życie innych Nowojorczyków w komicznej odysei, która ma na celu odkrywanie samego siebie. Jednocześnie pokazuje widzom niewygodne sprzeczności rządzące współczedosnym życiem. W drugim sezonie John kontynuuje swoją misję dzielenia się radami, tym razem jednak sprawy przybierają dość nieoczekiwany obrót.

New York Times nazwał pierwszy sezon serialu Dobre rady Johna Wilsona najlepszą półgodzinną komedią 2020 roku, podczas gdy Vanity Fair pisał o produkcji jako o „najlepszym programie telewizyjnym roku”, nazywając go „niezwykle szczerym spojrzeniem na to, co tak naprawdę oznacza być człowiekiem na tym świecie.”

W postać reżysera, kamerzysty i narratora wciela się John Wilson (Temporary Color). Producentami wykonawczymi drugiego sezonu są John Wilson, Nathan Fielder, Michael Koman oraz Clark Reinking.

Premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego HBO Dobre rady Johna Wilsona odbędzie się w HBO GO w sobotę, 27 listopada. Sezon liczyć będzie 6 odcinków.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu