Wygraj grę planszową „Diuna: Sekrety Rodu” [ZAKOŃCZONY]

-

Diuna Sekrety Rodu to cztery części świetnej historii w klimacie powieści Franka Herberta. Dziś wspólnie z wydawnictwem Portal Games, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz tej planszówki.
Diuna: Sekrety Rodu
Diuna: Sekrety Rodu, Portal Games

Oskarowa Diuna w planszówkowym wydaniu!

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjecie inspirowaną hitem kinowym przygodę, wypełniając misje, w których dysponować będziecie ograniczonym czasem i zasobami. Będziecie musieli podejmować trudne, wymagające poświęceń decyzje, a spotkania, których doświadczycie, wpłyną na bieg historii. Jak odkryją się przed wami tajemnice Arrakis?

 

 

 

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Portal Games, mamy dla was jeden egzemplarz gry planszowej Diuna: Sekrety Rodu.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Diuna Cole’a Boytera zdobyła na tegorocznej gali Oskarów aż 6 statuetek, wymyśl nową oskarową kategorię, w której nagrodziłbyś najnowszą ekranizację powieści Franka Herberta.

Podaj nazwę kategorii i uzasadnij swój wybór.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywa jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Jej autor zostanie nagrodzony jednym egzemplarzem gry Diuna: Sekrety Rodu. Na wasze zgłoszenia czekamy do 29 kwietnia 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Wydawnictwo Portal Games.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 29 kwietnia 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą odpowiedź według niego. Autorowi wybranego komentarza zostanie wręczona nagroda: jeden egzemplarz gry Diuna: Sekrety Rodu.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: 1 x Diuna: Sekrety Rodu.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni

Za przekazanie gry dziękujemy wydawnictwu Portal Games, więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

Wygraj grę planszową „Diuna: Sekrety Rodu" [ZAKOŃCZONY]

ZWYCIĘSKI KOMENTARZ:

Kategoria: Największy wpływ na popkulturę w minionym roku.
Kategoria ta byłaby z jednej strony czymś bardzo uniwersalnym, dającym skojarzenia powszechności i ogólnej dostępności, jednak z szerszej perspektywy miałaby szanse stać się czymś bardzo prestiżowym i pożądanym przez twórców filmowych. Niejako szacowałaby w ten sposób wartość marki danego filmu.
Idealnym przykładem zwycięzcy tej kategorii byłaby właśnie Diuna. A wisienką na małym torcie tego jest chociażby ten konkurs, w którym możemy wygrać grę Diuna właśnie z grafikami filmowych bohaterów.
Dodam tylko, że nie jest to przypadkowe, nic nieznaczące nawiązanie – patrząc na rynek gier planszowych z ostatniego roku, tytułów powiązanych z Diuną było kilka, zaś jeden z nich Diuna – Imperium zdobył uznanie jako najlepsza gra roku. Jeśli połączymy to z rynkiem komiksów i literatury, gdzie nowa Diuna także odcisnęła swoje znaczące piętno, otrzymamy obraz olbrzymiej popkulturowej machiny, która pomimo tego, że dopiero co zaczęła się rozpędzać, to już jest w stanie pochłonąć umysły wielu ludzi – piękne i fascynujące zjawisko, którego wszyscy jesteśmy częścią.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

36 komentarzy

Popularne w tym tygodniu