„Disenchanted” – Giselle i Robert z „Zaczarowanej” przenoszą się na przedmieścia

Disenchanted to sequel filmu Zaczarowana, w którym twórcy zabawili się schematami z disneyowskich produkcji.

Zaczarowanej Giselle – księżniczka z Andalazji – wskutek intrygi Złej Królowej trafiła do Nowego Jorku, gdzie przyszło jej mierzyć się z nieznanymi sobie wcześniej problemami. Szczęśliwie na swojej drodze spotkała samotnego ojca, Roberta, i jego córkę Morgan, którzy udzielili jej pomocy. Od tych wydarzeń minęło piętnaście lat. Giselle i Robert przeprowadzają się na przedmieścia.

Patrick Dempsey, wcielający się w rolę Roberta, potwierdził, że Disenchanted – podobnie jak Zaczarowana – będzie komedią romantyczną mocno opartą na elementach musicalowych. Oprócz niego na ekranach ponownie zobaczymy Amy Adams (Giselle), Jamesa Marsdena (książę Edward) i Idinę Menzel (Nancy). Do obsady dołącza Gabrielle Baldacchino w roli Morgan, córki Roberta.

Reżyserią Disenchanted zajmuje się Adam Shankman, zaś za oprawę muzyczną odpowiadają Alan Menken i Stephen Schwartz, którzy pracowali przy Zaczarowanej. Kontynuację przygód Giselle i Roberta obejrzymy na Disney+ od 24 listopada 2022 roku. Czekacie?

ŹródłoVariety
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu