„Mała Syrenka” w wersji aktorskiej – nie przegapcie pierwszego zwiastuna!

Mała Syrenka to jedna z tych animacji Disneya, których nie trzeba przedstawiać. Przygody Ariel debiutowały w kinach w 1989 roku. Franczyza powraca na ekrany za sprawą aktorskiej adaptacji tej historii.

W ostatnich latach Disney proponuje widzom wiele aktorskich remake’ów swoich największych animowanych hitów. Na maj przyszłego roku planuje premierę odświeżonej Małej Syrenki, w której główną rolę zagra Halle Bailey. Na ekranach zobaczymy także Javiera Bardema (król Tryton) i Melissę McCarthy (Urszula), a rak Sebastian przemówi do nas głosem Daveeda Diggsa. Przypomnijmy, że fabuła produkcji skupia się na syrenie o imieniu Ariel, która marzy o tym, by stać się człowiekiem.

W filmie usłyszymy najbardziej rozpoznawalny utwór z animacji – Part of Your World (Naprawdę chcę) – a także kilka nowych piosenek, wśród których znajdziemy te napisane przez Lin-Manuela Mirandę (Hamilton, Vaiana: Skarb oceanu).

Premiera 26 maja 2023 roku. Wybierzecie się do kina?

ŹródłoScreen Crush
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu