Disco Elysium na Switcha już w sprzedaży!

Studio ZA/UM oraz iam8bit, razem z partnerami dystrybucyjnymi Skybound Games i Koch Media Poland, mają przyjemność ogłosić, że pudełkową edycję Disco Elysium – The Final Cut na konsolę Nintendo Switch można teraz nabyć w dobrych sklepach z grami w całej Polsce.

Pudełkowa edycja Disco Elysium na Nintendo Switch, podobnie jak wydane wcześniej wersje na konsole PlayStation i Xbox, zawiera grę na fizycznym nośniku, składany plakat o wymiarach 46 na 61 centymetrów oraz kod na 190-stronicowy cyfrowy artbook. Zobacz zwiastun dający lepszy obraz pudełkowego wydania Disco Elysium – The Final Cut już teraz w serwisie YouTube.

WIĘCEJ NEWSÓW

Disco Elysium – The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. The Final Cut jeszcze wiarygodniej portretuje mieszkańców miasta Revachol za pomocą miliona słów, profesjonalnie odegranych przez aktorów z całego świata, a także poprzez dodanie zupełnie nowych zadań związanych z wątkami politycznymi. Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią jeszcze większy ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach The Final Cut.

Disco elysium
Disco elysium

Disco Elysium – The Final Cut było już wcześniej dostępne na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki darmowym aktualizacjom) z polskimi napisami w bogatym wydaniu pudełkowym. Premera identycznej edycji na konsolę Nintendo Switch, także w polskiej wersji językowej, nastąpiła natomiast dziś. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu