Paul Wesley zagra Kapitana Kirka w „Star Trek: Strange New Worlds”!

Była gwiazda Pamiętników wampirów zagra Jamesa T. Kirka w drugim sezonie Star Trek: Strange New Worlds, najnowszego dodatku do uniwersum Star Trek TV.

Wiadomość pojawia się przed planowanym na 5 maja debiutem serii w Paramount+; produkcja drugiego sezonu trwa obecnie w Toronto. Paul Wesley nada się na kapitana?

Producenci wykonawczy Strange New Worlds, Alex Kurtzman, Akiva Goldsman i Henry Alonso Myers, powiedzieli we wspólnym oświadczeniu: „Paul jest utalentowanym aktorem, zadziwiającą prezencją i mile widzianym kluczowym dodatkiem do serialu. Podobnie jak my wszyscy, jest życio- długi fan Star Trek i jesteśmy podekscytowani jego interpretacją tej kultowej roli.

Postać Kirka, oczywiście, najpierw została zagrana przez Williama Shatnera w Star Trek: The Original Series, a później przejęła go Chris Pine w J.J. Reaktywowane filmy Abramsa. Pine (podobno) powtórzy tę rolę w nowym filmie Trek, w reżyserii Matta Shakmana z WandaVision.

Tymczasem Strange New Worlds cofnie się w czasie, by podążać za kapitanem Christopherem Pike’em za sterami USS Enterprise. Kilku aktorów ma powtórzyć swoje role z drugiego sezonu Star Trek: Discovery, który rozgrywał się mniej więcej w tym samym czasie, w tym Anson Mount jako kapitan Pike, Rebecca Romijn jako numer jeden i Ethan Peck jako oficer naukowy Spock. Seria skupi się na trio z lat przed wejściem Kirka na pokład Enterprise (cóż, najwyraźniej nie tak wiele lat wcześniej), gdy odkrywali, jak się domyślacie, dziwne nowe światy w całej galaktyce.

Jeśli chodzi o resztę treści Star Trek, Discovery ma zakończyć swój czwarty sezon w ten czwartek, podczas gdy Picard – w którym Patrick Stewart powraca jako kapitan Next Generation – niedawno rozpoczął swój drugi sezon w Paramount +.

ŹródłoEW
GrafikaEW
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu