David Tennant i Hayley Atwell w nowym serialu Netflixa „Criminal” – wideo

0
Netflix wypuścił wideo, w którym w obsadzie widzimy znanego z ról w Doktorze Who i Jessice Jones Davida Tennanta oraz wcielającą się w Peggy Carter Hayley Atwell.

Produkcja od streamingowego giganta ma być pewnego rodzaju eksperymentem. Wszystkie historie będą się rozgrywać w pokoju przesłuchań.

Czy dobry serial kryminalny wymaga detektywów przeczesujących miasto w poszukiwaniu wskazówek i przepytujących podejrzanych świadków o wątpliwych motywach? Czy konieczne jest, by widzowie zobaczyli zbrodnię i to, co nastąpiło potem? Albo szokujące wyznania na sali rozpraw? Czy może wymiana zdań między policjantem a podejrzanym w pokoju przesłuchań starczy, by zaintrygować odbiorców?

Na te pytania Netflix postara się odpowiedzieć. Każdy z dwunastu, czterdziestopięciominutowych odcinków, będzie osobną, oryginalną historią.

Criminal kręcono we Francji, Hiszpanii, Niemczech i UK, showrunnerami serii zostali George Kay i Jim Field Smith. Co ciekawe, każdy odcinek rozgrywający się w którymś z powyższych krajów został nakręcony przez lokalnych twórców.

Jak Netflixowi wyjdzie ten eksperyment? Dowiemy się jesienią, bowiem właśnie wtedy Criminal zadebiutuje na platformie.