David Harbour i Pedro Pascal w serialu true crime od HBO

Znany z produkcji Stranger Things aktor David Harbour łączy siły z gwiazdą seriali Gra o Tron i Mandalorian – Pedro Pascalem – przy nowym tytule true crime od HBO, My Dentist’s Murder Trial.

Seria będzie luźno oparta na artykule New Yorkera o tym samym tytule, autorstwa James Lasduna. Tekst skupiał się na dentyście z Nowego Jorku, doktorze Gilbercie Nunezie, oskarżonym w 2015 roku o śmierć swojego przyjaciela Thomasa Kolmana. Kolman został znaleziony martwy w 2011 roku w swoim samochodzie przed całodobową siłownią.

Proces o morderstwo sprzed siedmiu lat ujawnił sporo sensacyjnych szczegółów, między innymi zdradę czy fałszywe tożsamości. Nuneza uznano ostatecznie za niewinnego. Autor wspomnianego artykułu, Lasdun, był pacjentem dentysty, a jego tekst wyniknął z rozważań dziennikarza nad opisywaną sprawą.

Zarówno Harbour, jak i Pascal, nie tylko wystąpią w My Dentist’s Murder Trial, ale i będą pełnić role producentów wykonawczych.

Nie znamy jeszcze daty premiery serialu.

Źródłogamesradar
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu