Czy będzie druga część „Zakonnicy”?

0
Zakonnica Corina Hardy’ego była jednym z najbardziej oczekiwanych horrorów minionego roku. Trailer okazał się klimatyczny, a sama postać już wcześniej przerażała, choć grała trzecie skrzypce. Decyzja o oddaniu jej pełnego filmu nie była więc złym pomysłem, niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia (o czym możecie przeczytać w naszej recenzji).

Fabuła produkcji Warner Bros. opowiada o morderczej zakonnicy, która zabija siostry zakonne. Akcja filmu rozgrywa się przed opowieścią przedstawioną w Obecności 2. Obecnie nie wiadomo, czy obraz zostanie kontynuowany, jednak jest na to spora szansa, o czym wspomina Peter Safran, producent z Warner Bros.

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=”” size=”18″]Myślę, że powstanie kontynuacji Zakonnicy jest nieuchronne. Mamy naprawdę ciekawą opowieść, dlatego uważam, że to właśnie ten film będzie kolejnym do wyprodukowania. Po Annabelle 2 stwierdziliśmy: Okej, opowiedzieliśmy już kilka historii o rodzinach w tarapatach w opętanym środowisku. Tak naprawdę chcieliśmy oderwać się od tych tematów pod każdym względem, czy to wyglądu, czy odczucia, krajobrazu – wszystkiego. Gdy zorientowaliśmy się, że widzowie się zainteresowani Zakonnicą, stwierdziliśmy, że to świetna okazja, by wyjść poza Amerykę, aby zabrać widzów to, co im znane, i osadzić akcję w unikalnym środowisku. Zrobiliśmy to, nakręciliśmy film w Transylwanii, pośród niesamowitych zamków.[/perfectpullquote]

Co powiedzielibyście na drugą odsłonę Zakonnicy?


Źródło: comicbook.com
Grafika: Warner Bros. Pictures