Czwarty sezon „Wiedźmina” bez Henry’ego Cavilla!

Henry Cavill, ulubieniec wielu fanów oraz „król nerdów”, nie wcieli się w rolę Geralta w czwartym sezonie Wiedźmina!

Dopiero co pisaliśmy o powrocie Henry’ego Cavilla do roli Supermana, a już ponownie trafił on w centrum zainteresowania fanów. Tym razem w nieco smutniejszym kontekście. Aktor umieścił na swoim koncie na Instagramie informację o tym, że kończy swoją przygodę jako Geralt z Rivii, bohater Sagi o Wiedźminie pióra Andrzeja Sapkowskiego. Zdradził też, kto zastąpi go w tej roli:

Moja podróż, jako Geralta z Rivii, pełna była potworów oraz przygód, jednak na czwarty sezon odwieszę swój medalion i miecze. Płaszcz Białego Wilka zamiast mnie założy fantastyczny Liam Hemsworth. Oddaję mu pałeczkę i z entuzjazmem czekam, by zobaczyć Liama w roli jednego z najbardziej fascynujących i niejednoznacznych bohaterów. Liamie, ta postać ma w sobie niesamowitą głębię. Baw się dobrze, zanurzając się w niej i odkrywając jej tajemnice.

Przypomnijmy, Liam Hemsworth – brat Chrisa Hemswortha – ma na koncie role, między innymi, Gale’a Hawthorne’a w cyklu filmowym Igrzyska śmierci oraz Jake’a Morrisona w Dniu Niepodległości 2. On również podzielił się przemyśleniami na temat tej zmiany:

Jako fan Wiedźmina, jestem przeszczęśliwy, mając możliwość wcielenia się w postać Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i czuję się zaszczycony, że przekazuje mi tę rolę i pozwala ruszyć z ostrzami Białego Wilka w kolejną przygodę. Henry, od lat jestem twoim fanem, a twoja kreacja tej cudownej postaci pozostaje dla mnie inspiracją. Przede mną nie lada wyzwanie, ale jestem podekscytowany myślą, że wkraczam w świat Wiedźmina.

Co sądzicie o tej zmianie?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu