Cumberbatch w thrillerze szpiegowskim. „The Courier” – pierwszy zwiastun!

Lionsgate i Roadside Attractions opublikowały oficjalny zwiastun The Courier, thrillera szpiegowskiego w reżyserii Dominica Cooke’a.

The Courier opowiada historię opartą na faktach, niepozornego brytyjskiego biznesmena Greville’a Wynne’a zwerbowanego podczas jednego z największych międzynarodowych konfliktów w historii. Na polecenie brytyjskiego MI-6 i agenta CIA nawiązuje on tajną, niebezpieczną współpracę z radzieckim oficerem Olegiem Penkowskim (Merab Ninidze), próbując zdobyć kluczowe informacje wywiadowcze potrzebne do zapobieżenia nuklearnej konfrontacji.

W obsadzie oprócz Cumberbatcha zobaczymy:  Merab Ninidze, Rachel Brosnahan i Jessie Buckley. Premiera zapowiedziana została na 19 marca br.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu