„Crisis” – pierwszy zwiastun thrillera z gwiazdorską obsadą

Quiver Distribution opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera zatytułowanego Crisis. W rolach głównych same gwiazdy: Gary Oldman, Evangeline Lilly, Armie Hammer i Luke Evans.

Fabuła tytułu skupia się na problemie kryzysu opioidowego. W filmie zobaczymy chociażby historię handlarza narkotyków organizującego wielką operację przemytu fentanylu, a także zobaczymy życie kobiety wychodzącej z uzależnienia od oksykodonu, która odkrywa prawdę o zniknięciu swojego syna, oraz usłyszymy o firmie farmaceutycznej współpracującej z rządem, która wprowadza na rynek rynek „nowy, nie uzależniający” środek przeciwbólowy.

Reżyserem i scenarzystą jest Nicholas Jarecki. Film trafi do kin 26 lutego, a 5 marca pojawi się w wersji cyfrowej i na VOD.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu