„Crysis 4” – teaser ogłasza kolejną część

To już niemal dekada od ostatniej części serii Crysis. Po prawie dziesięciu latach, Crytek ogłosiło w końcu kolejną odsłonę tytułu.

W sieci pojawił się teaser, nie znamy jednak jeszcze ani platform, na których gra będzie dostępna, ani przybliżonej daty premiery. Również tytuł nie jest ostateczny. Na stronie Crytek pojawiło się kilka informacji, niemniej były one dość oszczędne. Prezes studia, Anvi Yerli, powiedział, że gra jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju i jej skończenie trochę zajmie, jednak zespół chciał ujawnić plany, ze względu na ogólne podekscytowanie.

Yerli zaznaczył także, że wsłuchują się w głosy społeczności i chcą upewnić się, że gra spełni oczekiwania fanów.

Pierwsze dwie gry z cyklu Crysis pojawiły się w 2007 i 2011 roku. Trzecia odsłona miała premierę w 2013 roku, ale nie została pokochana tak, jak poprzednie części. Później serię wstrzymano, gdyż Electronic Arts orzekło, iż tytuł nie spełnia oczekiwań.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu