„Kangurek Kao (2022)” – zwiastun rebootu i termin premiery

Jakiś czas temu studio Tate Multimedia ogłosiło, że powstaje nowy Kangurek Kao. Teraz możemy zobaczyć pełny zwiastun, który zawiera fragmenty rozgrywki i termin premiery.

O tym, że Kangurek Kao powraca informowaliśmy was w 2020 r., lecz do tej pory twórcy nie dzielili się wieloma szczegółami czy obszernymi zwiastunami. Jednak Tate Multimedia w końcu jest gotowe ogłosić, że sympatyczny bohater otrzyma nową grę latem 2022 r. i ukaże się ona na platformie Steam oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Warto zauważyć, że oryginalna gra z tym bohaterem ukazała się w 2000 r., wobec tego Kaja Borówko, szefowa studia Tate Multimedia ujawniła, że najnowszy Kangurek Kao będzie rebootem.

Podczas całej produkcji było dla nas ważne, aby mieć pewność, że nowe przygody Kao będą z jednej strony hołdem dla jego wcześniejszych występów oraz obecnych fanów, jak i świeżą, współczesną platformówką dla nowicjuszy. To nie jest kontynuacja, to kompletny restart i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak młodzi i starzy gracze ponownie wcielą się w Kao tego lata.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

1 komentarz

  1. Kangurek Kao to moje dzieciństwo, pamiętam pierwszą część z 2000 roku, kupioną wraz z magazynem „Komputer Świat”, to był prawdziwy hit! Sądząc po zwiastunie nowe przygody Kao zapowiadają się nieźle, zupełnie jak kiedyś! Pozdrawiam rocznik 1996 i starszych, którzy tak jak ja z nostalgią powracają do lat 90. i początków lat 2000!

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu