„Crysis Remastered Trilogy” – na Nintendo Switch z wydaniem pudełkowym!

Kolekcja trzech gier z kultowej serii Crysis, zremasterowanych, aby doskonale działały na konsoli Nintendo Switch już od 5 kwietnia w sprzedaży.

Crytek wraz z Saber Interactive i Koch Media z przyjemnością ogłaszają, że Crysis Remastered Trilogy, kolekcja zawierająca usprawnione gier Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 w wersji dla pojedynczego gracza, trafi do sklepów w wydaniu pudełkowym na konsolę Nintendo Switch już 5 kwietnia 2022. Zamówienia przedpremierowe można już teraz składać w dobrych sklepach z grami, a zwiastun jest do obejrzenia w serwisie YouTube.

„Crysis Remastered Trilogy” - na Nintendo Switch z wydaniem pudełkowym!
Crysis Remastered Trilogy zawiera:
Crysis Remastered
Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Użyj szerokiego arsenału broni modułowej, dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie.
Crysis 2 Remastered
Kosmici wrócili do świata spustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy pustoszą Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty dysponujesz technologią pozwalającą stawić im opór. Wyposażony w ulepszony Nanokombinezon 2.0, dostosuj go oraz broń w czasie rzeczywistym do swoich preferencji i odblokuj potężne nowe umiejętności, walcząc o przetrwanie ludzkości.
Crysis 3 Remastered
Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok. W dalszym ciągu poszukujesz Cepida Alfa, jednak teraz musisz również odkryć prawdę na temat korporacji CELL, która przeobraziła Nowy Jork w rozległy las deszczowy osłonięty gigantyczną nanokopułą. Walcz przedzierając się przez siedem odrębnych dzielnic i miażdż przeciwników brutalną siłą, korzystając z doskonałej technologii nanokombinezonu, lub skradaj się, aby osiągnąć cel i zostać cichym zbawicielem ludzkości. Gdy pod ręką masz nowy, potężny i zabójczy łuk – Drapieżcę, każdy sposób na uratowanie świata jest dobry.

Wydanie pudełkowe pierwszej odsłony seriii – Crysis Remastered na Nintendo Switch ukazało się w zeszłym roku, podobnie jak kolekcja Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One. 5 kwietnia 2022 nastąpi natomiast pudełkowa premiera Crysis Remastered Trilogy na Nintendo Switch w polskiej wersji językowej (C1 – napisy, C2 i 3 – napisy oraz dubbing).

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu