Co dalej z „Zagubionymi w kosmosie”?

0
Netflix zdecydował o losie kolejnego ze swoich seriali. Tym razem mowa o produkcji science fiction pod tytułem Zagubieni w kosmosie (ang. Lost is Space). Co dalej z obrazem? Jak to zazwyczaj bywa w przypadku projektów platformy, mamy dla was słodko-gorzką wiadomość.

Może zacznijmy od tej dobrej informacji, tak na podbudowanie. Otóż Netflix postanowił wyprodukować trzeci sezon serialu, jego premiera została ustalona na 2021 rok. Tak więc przyjdzie nam jeszcze poczekać na nowe epizody. Ale…

Tutaj pojawia się ta gorsza wieść, bowiem trzecia odsłona będzie również tą ostatnią. Po tym czasie pożegnamy się z rodziną Robinsonów. Jednak jak mówi showrunner Zack Estrin:

Od początku widzieliśmy tę właśnie historię Robinsonów jako trylogię. Trzyczęściowa epicka przygoda rodzinna z jasnym początkiem, środkiem i zakończeniem. Warto również wspomnieć o tym, przez co musiały przejść te postaci, próbując przetrwać każdy epizod – jeśli ktokolwiek zasłużył na złapanie oddechu przed jego kolejną misją – są to Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr. Smith… i Robot. I, oczywiście, Debbie. Więc kiedy ten rozdział Zagubionych w kosmosie  zmierza do porywającego zakończenia, jestem podekscytowany faktem kontynuacji eksplorowania nowych historii z moimi przyjaciółmi z Netflixa i nowymi możliwościami, jakie się otwierają.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.