Czy John Krasinski zostanie jednym z Fantastycznej Czwórki?

0
Kevin Feige potwierdził, że pracuje nad nowym filmem, który będzie nosić tytuł Fantastyczna Czwórka. Jednym z czołowych aktorów, którzy pragną otrzymać rolę, jest John Krasinski.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził podczas zeszłorocznego Comic-Conu, że opracowuje nowy film Fantastyczna Czwórka. Wielu sympatyków już zaczęło wybierać aktorów i aktorki, którzy ich zdaniem byliby najlepsi do zagrania pierwszej rodziny Marvela. Według fanów, najpopularniejszymi i ulubionymi osobami jest małżeństwo oraz duet A Quiet Place John Krasinski oraz Emily Blunt, którzy mieliby wcielić się w rolę Mister Fantastic oraz The Invisible Woman. 

Podczas wywiadu z Comic Book Krasiński został zapytany o możliwość przyjęcia przez niego roli Reeda Richarda z MCU.

Chciałbym to zrobić.

– powiedział.

Myślę, że bycie częścią świata Marvela byłoby niesamowite.

W wywiadzie Krasinski wyjaśnia również, że tak naprawdę nie rozmawiał na ten temat z Kevinem Feige lub Marvel Studios.

Naprawdę nie rozmawiałem ani nie wiem, co się z tym dzieje. Czekam na ogłoszenia Kevina o tym, co do cholery się z tym stanie.

– przyznaje.

W 2010 roku, po tym, jak Chris Evans został oficjalnie obsadzony jako Captain America, Marvel Studios potwierdziło, że John Krasinski był jednym z najlepszych aktorów, którego studio pochwaliło za tę rolę. W późniejszych wywiadach Krasiński również to potwierdził, ujawniając, że podczas przesłuchania był w stanie nosić słynny garnitur.

Tymczasem Emily Blunt była pierwszą aktorką-reżyserem Jonem Favreau, która zagrała w roli Natashy Romanoff/Black Widow w Iron Man 2. Jednak z powodu konfliktów z innym projektem zrezygnowała z roli i została zastąpiona nominowaną do Oscara Scarlett Johansson.

Później ujawniono, że Emily Blunt zaproponowano także rolę Agenta Peggy Carter w Captain America: The First Avenger, ale podobnie jak przy Iron Man 2, odmówiła.

W styczniu zaczęły pojawiać się pogłoski, że Blunt podobno spotkała się z Marvel Studios podczas produkcji jej nadchodzącego filmu Disneya Jungle Cruise. Z tego powodu wielu fanów pokłada nadzieję, że ich wymarzona obsada Fantastycznej Czwórki może się spełnić.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.