„Brightburn: Syn ciemności” – finałowy zwiastun horroru

0
A co by było, gdyby dziecko z innego świata wylądowało na Ziemi, ale zamiast stać się bohaterem, byłoby złowieszczym synem ciemności? Na to pytanie odpowie film w reżyserii Davida Yarovesky’ego Brightburn: Syn ciemności.

Po wielu latach bezskutecznej walki z bezpłodnością, marzenie Tori Breyer (Eizabeth Banks) spełnia się. Na Ziemię przybywa tajemniczy niemowlak. Dla Tori i jej męża Kyle’a (David Denman) Brandon (Jackson A. Dunn) jest wszystkim, czego zawsze pragnęli – utalentowanym, interesującym się światem, fantastycznym dzieckiem. Wszystko zmienia się, gdy Brandon wchodzi w okres dojrzewania. W jego zachowaniu ujawniają się przedziwne czarne moce, co bardzo niepokoi Tori. A on, kiedy już odkrył w sobie odmienność, z cudownego dziecka zamienia się w drapieżnego, złego młodego człowieka, który terroryzuje miasto.

Obejrzyjcie finałowy zwiastun:

Jednym z producentów filmu Brightburn: Syn ciemności jest James Gunn (Strażnicy galaktyki, Robale). Scenariusz przygotowali jego kuzyni Brian i Mark Gunnowie (Podróż na Tajemniczą Wyspę).

Plakat filmu Brightburn: Syn ciemności

"Brightburn: Syn ciemności" - finałowy zwiastun horroru

Brightburn: Syn ciemności w kinach od 24 maja.