„Bones & All” – Timothée Chalamet w zwiastunie… kanibalskiego romansu

MGM opublikowało zwiastun Bones & All – nadchodzącego horroru romantycznego, w którym wystąpi między innymi znany z Diuny Timothée Chalamet.

Fabułę produkcji oparto na powieści Camille DeAngelis z 2015 roku. Film opisywany jest jako romantyczny horror coming-of-age, a historia skupi się na podróży młodej kobiety przez kraj, w nadziei na znalezienie ojca, który jako jedyny jest w stanie odpowiedzieć dziewczynie na pytanie o to, dlaczego czuje potrzebę zabijania i zjadania osób, które kocha.

Bones & All przedstawi także opowieść pierwszej miłości między główną bohaterką, Maren, uczącej się przetrwania na marginesie społecznym, oraz Lee  – pozbawionym praw włóczęgą. Postaci razem ruszają w drogę przez nieznane, ale mimo ich najszczerszych chęci, wszystkie ścieżki będą prowadzić do ich przerażających przeszłości i ostatecznej próby, która pokaże czy ich miłość przetrwa.

W rolę Maren wcieli się Taylor Russell, a Lee zostanie sportretowany przez wspomnianego Chalameta. Oprócz nich, w obsadzie są także Mark Rylance, Michael Stulhbarg, Chloe Sevigny, Francesca Scorsese i Jessica Harper.

Bones & All zadebiutuje najpierw podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji we wrześniu, a później w kinach – od 23 listopada.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu