„Tales of the Walking Dead” – premiera już we wrześniu na AMC

Różne oblicza świata The Walking Dead i różne spojrzenia na apokalipsę w antologii z gwiazdorską obsadą!

Tales of the Walking Dead to serialowa antologia składająca się z sześciu godzinnych odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie The Walking Dead. Serial skupia się zarówno na nowych postaciach (Terry Crews jako Joe i Olivia Munn jako Evie), jak i tych dobrze znanych fanom postapokaliptycznej sagi (Alpha Samanthy Morton). Polska premiera odbędzie się w poniedziałek 26 września o 22:00 wyłącznie na kanale AMC.

Tales of the Walking Dead przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku.

W obsadzie Tales of the Walking Dead znalazły się takie gwiazdy, jak: Olivia Munn (The Newsroom, X-Men: Apocalypse, Six), Samantha Morton (The Walking Dead, Rozpustnice), Terry Crews (Brooklyn Nine-Nine), Parker Posey (Zagubieni w kosmosie), Anthony Edwards (Kim jest Anna?, WeCrashed: upadek start-upu), Poppy Liu (Dead Ringers), Jillian Bell (Ostra noc), Loan Chabanol (Casanova po przejściach), Embeth Davidtz (Old, Ray Donovan), Jessie T. Usher (Shaft, The Boys), Daniella Pineda (Cowboy Bebop), Danny Ramirez (Top Gun: Maverick).

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu