„Black Crab” – zwiastun nowego szwedzkiego thrillera od Netflixa

Netflix opublikował zwiastun filmu Black Crab – szwedzkiego thrillera, pełnego akcji, w którym zobaczymy nominowaną do nagrody BAFTA Noomi Rapace, którą możemy kojarzyć z trylogii Dziewczyna z tatuażem.

Fabułę produkcji osadzono w postapokaliptycznym świecie, zniszczonym przez wojnę. W czasie długiej i ostrej zimy, szóstka żołnierzy wyrusza na misję przez zamarznięty archipelag, ryzykując życiem, by przetransportować tajemniczą paczkę, która może zakończyć wojnę. Gdy wkraczają na wrogie terytorium nie mają pojęcia, jakie niebezpieczeństwa ich czekają i komu – o ile komukolwiek – mogą zaufać. Ale dla byłej łyżwiarki, a teraz żołnierki, Carolin Edh, misja dotyczy czegoś zupełnie innego.

Black Crab oparto na powieści szwedzkiego pisarza, Jerkera Vridborga, o tym samym tytule. Film wyreżyserował Adam Berg, a w obsadzie, oprócz Rapace, są także Jakob Oftebro, Erik Enge, Dar Salim, Ardalan Esmaili, Aliette Opheim i David Dencik.

Premiera Black Crab już 18 marca na Netflixie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu