„Bezwzględny” – zwiastun nowego włoskiego filmu od Netflixa

0
Netflix zaprezentował nowy film dla fanów kina akcji. Bezwzględny z Riccardo Scamarcio (John Wick 2, Ugotowani) w roli głównej trafi na platformę już w przyszłym miesiącu.

W okresie prosperity lat 80. XX wieku Mediolan stoi u progu oszałamiającego rozwoju nie tylko gospodarki, ale i przestępczości. Santo Russo (Riccardo Scamarcio), Kalabryjczyk, który dorastał w głębi kraju, ma już na koncie pierwsze kradzieże na przedmieściach i pobyt w zakładzie poprawczym. Postanawia jednak zostać prawdziwym kryminalistą. Po upływie zaledwie paru lat staje na czele potężnej, siejącej postrach grupy przestępczej, w której odpowiada za planowanie i akcje zbrojne. Jest zamieszany w coraz bardziej zbrodnicze, ale i dochodowe działania: kradzieże, porwania, przemyt narkotyków, pranie pieniędzy, a także najohydniejsze z nich – krwawe egzekucje. Nic nie powstrzymuje go w pędzie ku bogactwu i wysokiej pozycji społecznej.

Obejrzyjcie zwiastun:

Reżyserem tego włoskiego filmu jest Renato De Maria, który wspólnie z Valentiną Stradą i Federico Gnesinim napisał też jego scenariusz. Obraz jest luźną adaptacją książki Manager Calibro 9, której autorami są Pietro Colaprico i Luca Fazzo.

Premiera filmu Bezwzględny odbędzie się już 19 kwietnia 2019 tylko na platformie Netflix.


Źródło: Netflix
Grafika: Netflix