Tomasz Kot w Kinowym Uniwersum Marvela! Zagra u boku znanej aktorki

0
Kariera Tomasza Kota w USA rozkwita w najlepsze. Po niewątpliwym sukcesie filmu Zimna wojna, w którym wystąpił u boku Joanny Kulig, teraz aktor będzie miał szansę zagrać w Kinowym Uniwersum Marvela.

Według amerykańskich mediów, polski aktor ma dołączyć do obsady The Eternals, nowego filmu osadzonego w uniwersum Marvela, gdzie miałby zagrać istotną drugoplanową rolę. Już wcześniej potwierdzono, że w produkcji pojawi się Angelina Jolie. Kot miałby więc możliwość wystąpienia u jednej z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd.

Jednym z głównych wątków The Eternals ma być relacja miłosna Ikarisa, wszechpotężnego Przedwiecznego napędzanego energią kosmiczną, i Sersi, która zdecydowała się w przeciwieństwie do znacznej większości członków swojej rasy żyć wśród ludzi.

Występ w produkcji Marvela to niejedyny angaż polskiego gwiazdora w USA. Tomasz Kot wystąpi także w zapowiadanym na 2020 rok filmie Warning. Obok niego na ekranie zobaczymy znaną między innymi z Król Artur: Legenda miecza Anabelle Wallis oraz syna Arnolda Schwarzeneggera, Patricka.


Źródło: Super Express