Będzie serial o „Tedzie”

Słynny, bezczelny pluszowy miś Ted, od twórcy Family Guy, Seth MacFarlane’a, powróci na nasze ekrany.

Tym razem jednak jego historię zobaczymy w formie serialu. Zamówienie na produkcję złożyła platforma Peacock. Sam MacFarlane miałby podłożyć głos głównej postaci, ale informacja nie została jeszcze potwierdzona, ponieważ, jak donoszą źródła, wciąż trwają negocjacje.

Serial będzie oparty na dwóch filmach o Tedzie, z czego pierwsza część stała się najlepiej zarabiającą produkcją komediową z ograniczeniem wiekowym R wszechczasów.

Pierwowzory głównie skupiały się na granym przez Marka Wahlberga Johnie Bennettcie, jego życiu oraz frustracjach wynikających z występków pluszowego przyjaciela, natomiast telewizyjny tytuł najprawdopodobniej będzie się obracać głównie wokół Teda.

ŹródłoComingsoon
GrafikaNetflix
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu