Arnold Schwarzenegger spędzi święta w „World of Tanks”

Wargaming opublikował właśnie zwiastun Operacji Świątecznych w World of Tanks na komputerach osobistych. Głównym bohaterem tego oczekiwanego wydarzenia jest znany bohater kina akcji – Arnold Schwarzenegger.

Świąteczne Operacje to doroczne wydarzenie uwielbiane przez fanów gry World of Tanks, które rozpoczyna się w grudniu i trwa do początku nowego roku. Tradycyjny garaż zamienia się w wioskę świąteczną, a gracze mają za zadanie przystrajanie jej zróżnicowanymi dekoracjami. Wraz z postępami wzrasta poziomom świątecznego ducha, a wirtualni czołgiści dostają rozmaite nagrody w grze.

W tym roku twarzą wydarzenia został Arnold Schwarzenegger – mistrz świata w body buidingu, biznesmen, filantrop, autor, 38. gubernator stanu Kalifornia i oczywiście bohater hollywoodzkiego kina akcji. Gwiazda wielu hitów i ikonicznych ról wliczając w to Terminatora w serii flimów Terminator, Dutcha w Predatorze, Johna Matrixa w Commando czy Trencha w The Expendables, nie tylko wystąpiła w reklamie eventu, ale i ujawniła, że o tę współpracę fani prosili od wielu lat.

Praca z zespołem Wargaming nad tym specjalnym wydarzeniem była świetnym doświadczeniem i czuję, że graczom się spodoba. Mam osobistą, długą historię z czołgami – jestem właścicielem M047 Pattona, którego prowadziłem w austryjackiej armii mając 18 lat. Doskonale znam ekscytację z dowodzenia stalowymi bestiami. Po latach pytań od fanów na reddicie o World of Tanks cieszę się, że mogę im dać partnerstwo, którego oczekiwali. Świąteczne operacje nadchodzą, także odłóżcie ciasteczka i przygotujcie się, abyśmy razem mogli nieść świąteczną radość!

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu