Nicolas Cage zagra… Drakulę

Tak, dobrze przeczytaliście. Nicolas Cage, bohater niezliczonej liczby memów, wcieli się w rolę jednej z najbardziej ikonicznej postaci popkultury – Drakuli.

Jak donoszą źródła, aktor dołączył do obsady nowego filmu o potworach od Universal Pictures – Renfield. Jego fabuła będzie skupiać się na tytułowym pomocniku słynnego Drakuli. W roli Renfielda zobaczymy znanego z X-Men czy Wielkiej Nicholasa Houlta. Dalsze szczegóły na temat historii nie są jednak jeszcze znane. Wiemy natomiast, iż opowieść ma się rozgrywać we współczesności i zawierać elementy komediowe.

Filmem zajmie się reżyser The Tomorrow War, Chris McKay. Warto wspomnieć, że produkcja została oparta na oryginalnej historii stworzonej przez Roberta Kirkmana – autora serii komiksów The Walking Dead. Scenariusz wyszedł spod pióra Ryana Ridleya.

Rola Drakuli będzie dla Cage’a powrotem po latach do świata wielkich produkcji kinowych.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu