Nicolas Cage zagra… Drakulę

Tak, dobrze przeczytaliście. Nicolas Cage, bohater niezliczonej liczby memów, wcieli się w rolę jednej z najbardziej ikonicznej postaci popkultury – Drakuli.

Jak donoszą źródła, aktor dołączył do obsady nowego filmu o potworach od Universal Pictures – Renfield. Jego fabuła będzie skupiać się na tytułowym pomocniku słynnego Drakuli. W roli Renfielda zobaczymy znanego z X-Men czy Wielkiej Nicholasa Houlta. Dalsze szczegóły na temat historii nie są jednak jeszcze znane. Wiemy natomiast, iż opowieść ma się rozgrywać we współczesności i zawierać elementy komediowe.

Filmem zajmie się reżyser The Tomorrow War, Chris McKay. Warto wspomnieć, że produkcja została oparta na oryginalnej historii stworzonej przez Roberta Kirkmana – autora serii komiksów The Walking Dead. Scenariusz wyszedł spod pióra Ryana Ridleya.

Rola Drakuli będzie dla Cage’a powrotem po latach do świata wielkich produkcji kinowych.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu