„The Tourist” – Jamie Dornan w zwiastunie nowego thrillera BBC

BBC opublikowało pierwszy zwiastun serialu limitowanego The Tourist, w którym w głównej roli zobaczymy Jamiego Dornana.

Aktor wcieli się w bohatera, który pewnego dnia budzi się w szpitalu i nic nie pamięta. Nie wie, kim jest i co się stało. Bezwzględne postaci z jego przeszłości rozpoczynają za nim pościg, a on sam stara się znaleźć odpowiedzi na kłębiące się w jego umyśle pytania.

Jak głosi opis serialu, produkcja będzie pełna szokujących, zaskakujących, zabawnych, ale i brutalnych zwrotów akcji. Fabułę osadzono w świecie pełnym dziwacznych i enigmatycznych bohaterów, a elementy komediowe będą przeplatać się z momentami akcji i walki o wysoką stawkę. W jej centrum jednak znajduje się historia o odkrywaniu siebie, z tykającą bombą zegarową ukrytą pod nią.

Bohater zaczyna odkrywać tajemnicę tego, kim był, ale zostaje również zmuszony do odpowiedzenia na pytanie, kim jest teraz – i to szybko. Czy ujawni sekrety swojej tożsamości, zanim dopadną go ci czyhający na jego życie?

Sześcioodcinkowy The Tourist zadebiutuje na BBC One 1 stycznia 2022 roku. Później serial będzie dostępny na HBO Max, nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty jego streamingowej premiery.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu