Anna Faris opuszcza serial „Mamuśka”

Anna Faris to aktorka, która zagrała w całkiem pokaźnej liczbie produkcji. Większość z nich stanowiły lekkie, choć nie zawsze przyjemne, komedie. Zagrała chociażby w kilku częściach Strasznego filmu, Dyktatorze czy Ilu miałaś facetów?. Od jakiegoś czasu występuje w serialu Mamuśka. Ale, jak donoszą źródła, ten stan rzeczy może niebawem ulec zmianie.

Anna nie pojawi się w nadchodzącym ósmym sezonie produkcji, nie zagra w nim Christy Plunkett. To dość nagła decyzja aktorki, CBS nie ma planuje osadzenia w roli Christy kogoś innego, wytłumaczy jednak nieobecność bohaterki.

Jak pisze Anna:

Ostatnie siedem lat na planie Mamuśki było najbardziej zajmujących i satysfakcjonujących w mojej karierze. Jestem wdzięczna Chuckowi, scenarzystom i moim wspaniałym towarzyszom z planu za tak cudowne doświadczenie. Moja przygoda jako Christy kończy się, pozwalając mi szukać nowych możliwości, będę oglądać nowy sezon i kibicować mojej telewizyjnej rodzinie.

Co sądzicie o decyzji aktorki związanej z odejściem z serialu?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu