„Amerykanin w marynacie” – nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli

Amerykanin w marynacie to nowy film komediowy z Sethem Rogenem w roli robotnika, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie. Premiera filmu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w HBO GO.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada on do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat. Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) – programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć.

https://www.youtube.com/watch?v=v5CjFWkvv9Y&feature=youtu.be

W podwójnej roli głównej w Amerykaninie w marynacie występuje Seth Rogen, a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. nominowana do nagrody Emmy Sarah Snook (serial HBO Sukcesja) oraz Molly Evensen (10% Remaining). Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta (serial Future Man), a twórcą scenariusza jest Simon Rich (Saturday Night Live). Film wyprodukowany został dla WarnerMax i zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.

Premiera filmu Amerykanin w marynacie odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia. Od 4 października film emitowany będzie w Cinemax.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu