Alexandra Daddario została obsadzona w głównej roli w serialu „Mayfair Witches”!

Produkcja zmierza do AMC. 

Serial oparty na powieściach Anne Rice Życie czarownic z Mayfair został wybrany do stworzenia serialu na AMC w grudniu 2021 roku. Daddario zagra jako Rowan, błyskotliwa lekarka, która zmaga się ze swoim losem jako spadkobierczyni rodziny potężnych czarownic.

„Alexandra jest wyjątkowym talentem, który rozświetlił ekran we wszystkim, w czym była, i nie moglibyśmy być szczęśliwsi, gdy ma ją na pokładzie, prowadzącą obsadę serialu, który będzie centralnym elementem rozszerzającego się uniwersum Anne Rice na AMC+ i AMC ”, powiedział Dan McDermott, prezes ds. rozrywki i AMC Studios w AMC Networks.

„Znaleźliśmy naszą Rowan i nie możemy się doczekać, aż spotka się z widzami jeszcze w tym roku w serialu, który został genialnie pomyślany i prowadzony przez Estę, Michelle i Marka”.

To ostatnia ważna rola telewizyjna Daddario w ostatnich latach. Ostatnio widziano ją w uznanym przez krytyków pierwszym sezonie serialu HBO Biały lotos. Zagrała także w programach, takich jak Why Women Kill, The Girlfriend Experience i True Detective. Jeśli chodzi o stronę filmową, Daddario jest znana z ról w filmach takich jak San Andreas, Zawsze mieszkaliśmy w zamku, Zaginione transmisje i „Czy potrafisz dochować tajemnicy?, z których ostatni także producent wykonawczy.

Daddario jest reprezentowany przez UTA, Untitled Entertainment, Rogers & Cowan PMK oraz Jackoway Austen Tyerman.

Mayfair Witches otrzymało zamówienie na osiem odcinków w pierwszym sezonie, a AMC planuje uruchomić program na swoim kanale liniowym i streamer AMC Plus później w 2022 roku.

Esta Spalding i Michelle Ashford są scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu, a Spalding pełni również funkcję showrunnera. Wyprodukuje AMC Studios, gdzie Spalding jest obecnie w ramach ogólnej umowy.

Mayfair Witches to jeden z dwóch seriali opartych na pracach Rice, które są obecnie przygotowywane w AMC, z seryjną wersją Wywiadu z wampirem z udziałem Sama Reida i Jacoba Andersona, która jest obecnie w produkcji.

ŹródłoVariety
GrafikaVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu