Zwiastun szóstego sezonu „DC’s Legends of Tomorrow”

CW wydało pierwszy zwiastun nadchodzącego szóstego sezonu DC’s Legends of Tomorrow, który ma powrócić w niedzielę 2 maja. W nowym sezonie pojawi się Lisseth Chavez jako Esperanza „Spooner” Cruz, młoda latynoska z Teksasu, która wniesie do zespołu powiew świeżości. 

W szóstym sezonie DC’s Legends of Tomorrow, spędziwszy ostatni sezon próbując wytropić Krosno Przeznaczenia w celu przywrócenia zabitych towarzyszy, Legendy muszą teraz ocalić historię przed wrogiem, jakiego nie spotkali w przeszłości ani w przyszłości. Trailer stanowi również zapowiedź głównej misji tego sezonu, czyli odnalezienie i uratowanie porwanej kapitan Caity Lotz, Sary Lance.

Kapitanowie statku czasu Waverider Sara Lance (Caity Lotz) i Ava Sharpe (Jes Macallan) zajmowali się potworami, anomaliami czasowymi, a ostatnio złoczyńcami z piekła rodem, ale w tym sezonie zmierzą się z zupełnie nowym przeciwnikami… Kosmitami! Po porwaniu jednego z nich przez bezwzględnego kosmitę walka ta staje się bardziej osobista. Wymagać będzie też więcej niż połączone dotychczas moce, aby po raz szósty uratować świat bohaterowie muszą zwerbować nową Legendę, kobietę, która została porwana przez kosmitów, gdy była dzieckiem i rzekomo nasycona mocami, które pomogą drużynie pokonać ich międzygalaktycznych wrogów.

Phil Klemmer i Keto Shimizu powrócą jako showrunnerzy szóstego sezonu. W nowym sezonie pojawi się nowa twarz w postaci Lisseth Chavez, która zagra rolę Esperanzy „Spooner” Cruz. Pojawi się również David Ramsey w nieujawnionej do tej pory roli. Do obsady powróci też Aliyah O’Brien.

Oparty na postaciach z DC, serial jest produkowany przez Bonanza Productions Inc. we współpracy z Berlanti Productions i Warner Bros Television, z producentami wykonawczymi Gregiem Berlantim, Markiem Guggenheimem, Philem Klemmerem i Sarah Schechter.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu