Lucy Liu dołaczy do obsady „Shazam! Fury of the Gods”

Kilka tygodni po tym, jak zdobywczyni Oscara Helen Mirren oficjalnie dołączyła w roli antagonisty do długo oczekiwanego filmu Shazam! Fury of the Gods poznajemy kolejną gwiazdę, która dołączy do obsady jako czarny charakter, jest to nominowana do Emmy Lucy Liu (Why Women Kill).

52-letnia aktorka zagra Kalypso, drugą córkę Atlasa i siostrę Hesper. Zarówno postać grana przez Liu jak i Mirren nie ma korzeni w komiksach, podczas gdy Atlas został stworzony przez Jacka Kirby w 1975 roku i oparty na tytanie z mitologii starożytnej Grecji. Duet dołącza do niedawno obsadzonej gwiazdy West Side Story, Rachel Zegler.

W produkcji na swoje stanowiska powrócą jako scenarzysta Henry Gayden, reżyser David F. Sandberg oraz producent Peter Safran. Ponownie zobaczymy również takie gwiazdy jak Zachary Levi, Jack Dylan Grazer, Marta Milans, Asher Angel, Meagan Good, Faithe Herman i Adam Brody.

Lucy Liu dołaczy do obsady „Shazam! Fury of the Gods”

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu