Zwiastun produkcji „Stuber”

0
Ostatnio co chwilę piszemy o jednym z bohaterów filmu Strażnicy Galaktyki. Dave Bautista, bo o nim mowa, wystąpi w horrorze, komedii szpiegowskiej, a teraz dowiedzieliśmy się, że na tym nie kończą się jego projekty. Widać w przerwie pomiędzy zdjęciami do kolejnych Strażników aktor i zawodnik MMA nie próżnował.

Tym razem pojawi się w obrazie 20th Century Fox, kolejnej komedii. Nie sam, bo jego ekranowym partnerem został Kumail Nanjiani, który pojawił się chociażby w produkcji I tak cię kocham. Ta dwójka razem w jednym filmie? To się może skończyć niepohamowanym wybuchem śmiechu. Zresztą możecie sami ocenić, czy obraz wam się spodoba, gdyż właśnie wypuszczono jego zwiastun.

Zwiastun produkcji „Stuber”
Kadr z zapowiedzi „Stuber”

Kiedy łagodny kierowca Ubera Stu (w tej roli Nanjiani) zabiera pasażera, który okazuje się policjantem ścigającym mordercę (policjanta gra Bautista), jego spokojne życie wywraca się do góry nogami. Bohater stara się przeżyć i zachować swoją pięciogwiazdkową ocenę za oferowane usługi.

Reżyserem obrazu jest Michael Dowse, a w produkcji występują również: Iko Uwais, Natalie Morales, Betty Gilpin, Jimmy Tatro, Mira Sorvino oraz Karen Gillan. Światowa premiera obrazu 12 lipca tego roku.

Zwiastun produkcji „Stuber”
Plakat „Stuber”

 


Źródło: comingsoon.net
Grafiki: 20th Century Fox