Zwiastun filmu „Carmilla”

0
Dracula to jeden z najpopularniejszych wampirów w popkulturze. Nie jedyny, jednak większość filmów, seriali, gier czy książek w pośredni czy bezpośredni sposób nawiązuje do dzieła Brama albo wykorzystuje stworzoną przez niego postać. Tymczasem krwiopijcą, a dokładniej krwiopijczynią, z dłuższym rodowodem jest Carmilla.

Ta niebezpieczna i ponętna wampirzyca złamała serce niejednej osobie oraz posmakowała niejednej szyi. Teraz światło dzienne ujrzy produkcja o tej właśnie postaci. Poniżej możecie obejrzeć trailer promujący obraz Carmilla oraz plakat do filmu.

Za reżyserię odpowiada Emily Harris, produkcją zajęły się natomiast Lizzie Brown i Emily Precious. W produkcji zobaczymy Hannah Rae, Jessicę Raine, Devrim Lingnau czy Tobiasa Menziesa. A o czym opowiada najnowsza wersja filmu, który będzie miał premierę 17 lipca?

Jeśli znacie pierwowzór opowieści o wampirzycy, wiedzcie, że obraz bazuje na historii Josepha. Mamy młodą dziewczynę, która mieszka z ojcem i guwernantką daleko od cywilizacji. Pewnego dnia pod ich domostwo podjeżdża kareta, wysiada z niej nieznajoma. Przybyła zmieni spokojne do tej pory życie Lary i jej bliskich.

Zwiastun filmu „Carmilla”
@Film Movement