Zwiastun drugiej części filmu „Escape Room”

Escape Room to film, który okazał się sporym zaskoczeniem. Większość widzów przewidywała, że nie okaże się on dobrą produkcją, zostanie raczej zaklasyfikowany jako kolejny film udający horror, ze sporą ilością czerwonej posoki. A tymczasem zyskał sporą publikę i potwierdzono, że powstanie jego kontynuacja. 

W filmie wiele się działo. Sam jego tytuł sugeruje, czego można się było spodziewać. Kilku pokoi, w których trzeba będzie rozwiązać zagadki i znaleźć odpowiednie przedmioty gwarantujące przejście do kolejnego pomieszczenia. Problem w tym, że jeżeli ktoś nie przestrzega reguł gry albo nie zdążył przed wyznaczonym czasem – ginął.

Jeżeli widzieliście Escape Room, wiecie, jak zakończyła się pierwsza część. Dwójka bohaterów, którzy przeżyli, postanowili odnaleźć stojącą za krwawą rozrywką organizację. Ta zaś wie, iż protagoniści są na jej tropie. Jak skończy się wyścig? O tym dowiemy się z kontynuacji, której zwiastun poniżej.

Premiera Escape Room: Tournament of Champions została ustalona na 16 lipca tego roku. W drugiej części zagrają: Taylor Russell, Logan Miller, Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel, Carlito Olivero. Jest na co czekać?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu