Zobaczcie nowy trailer „Enola Holmes 2”!

Na nowym materiale możecie zobaczyć postaci łączące swoje siły w nadchodzącym sezonie!

Netflix ujawnił nowy trailer nadchodzącej Enoli Holmes, gdzie możemy zobaczyć postaci Henry’ego Cavilla i Millie Bobby Brown!

Millie Bobby Brown jest jedną z najbardziej rozpoznawanych młodych aktorek, dzięki swojemu występowi w Stranger Things (który powróci jeszcze z piątym i ostatnim sezonem), a teraz cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem dzięki własnej serii filmów.

Ponieważ Enola Holmes w 2020 r. uzyskała pozytywny odbiór krytyków i wiele wyświetleń w ciągu pierwszych kilku tygodni po udostępnieniu, sequel dostał zielone światło już w 2021 roku.

Po pierwszych zdjęciach Enoli Holmes 2, które pojawiły się w zeszłym miesiącu, przyszedł czas na pierwszy zwiastun, będący częścią wydarzenia Netflix Tudum. Wideo pokazuje Enolę i jej brata, Sherlocka Holmesa (w tej roli ponownie Henry Cavill), którzy łączą siły.

Po rozwiązaniu swojej pierwszej zagadki, Enola została w Londynie i rozpoczęła karierę detektywa. Niestety okazuje się, że bohaterka nie otrzymuje ani jednej sprawy, bowiem ludzie albo nie traktują jej poważnie ze względu na jej wiek, albo dlatego wolą zatrudnić jej bardziej znanego brata.

Pech Enoli może w końcu się zmienić, gdy podchodzi do niej młoda dziewczyna, która pracuje w fabryce zapałek, pragnąca znaleźć swoją zaginioną siostrę. W końcu nadszedł czas, by bohaterka udowodniła, że ​​jest „godna nazwiska Holmes”.

Tymczasem Sherlock Holmes zmaga się z własną sprawą, ale okazuje się, że ta tajemnica ma związek z tym, co bada Enola. Chociaż Sherlock i jego siostra początkowo nie są chętni do współpracy, w końcu zdają sobie sprawę, że będą musieli połączyć swoje imponujące intelekty, aby rozwiązać tę wielką zagadkę.

W Enoli Holmes 2 powróci Helena Bonham Carter jako Eudoria Holmes, oraz Louisa Partridge jako wicehrabia Tewkesbury, którego Enola podczas wydarzeń pierwszego filmu.

W obsadzie Enola Holmes 2 znaleźli się także Adeel Akhtar, Susie Wokoma, Sharon Duncan-Brewster i David Thewlis. Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu, Harry Bradbeer i Jack Thorne raz jeszcze zajęli się reżyserią i scenariuszem najnowszej filmowej adaptacji powieści Nancy Springer.

Premiera Enoli Holmes 2 nastąpi 4 listopada.

ŹródłoCinemablend
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu