„Cień i kość” dostaje nowy klip!

Produkcja Cień i kość powraca do Netflixa!

Netflix w końcu opublikował pierwszy klip produkcji Cień i kość – w popularnego serialu fantasy, do którego zdjęcia zakończyły się w czerwcu ubiegłego roku. W drugim sezonie powróci Jesse Mei Li, Ben Barnes i Archie Renaux.

Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

W nowej odsłonie pojawią się także nowi członkowie obsady, między innymi: postaci Lewis Tan (Mortal Kombat) jako Tolya Yul-Bataar, Anna Leong Brophy (Ślady) jako Tamar Kir-Bataar, Patrick Gibson (OA) jako Nikolai Lantsov, i Jack Wolfe (Wiedźmin) jako Wylan Hendriks.

Seria oparta na cyklu powieści Grisza autorstwa Leigh Bardugo rozgrywa się w rozdartym wojną świecie i koncentruje na osieroconej i skromnej żołnierce Alinie Starkov, która wyzwala niezwykłą moc, mogącą być kluczem do uwolnienia jej kraju od potwornego zagrożenia ze strony Fałdy Cienia. Bohaterka zostaje oderwana od wszystkiego, co zna, by trenować jako część griszów, elitarnej armii magicznych żołnierzy – czytamy w streszczeniu.

Starając się opanować swoje moce, unikając jednocześnie ekipy charyzmatycznych przestępców, którzy chcą ją dopaść, Alina dowiaduje się, że sojusznicy i wrogowie mogą być jednym i tym samym i że nic w bogatym świecie nie jest tym, czym się wydaje.

ŹródłoComingsoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu