Znamy tytuł oraz datę premiery filmu „Fantastyczne zwierzęta 3”

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – film na kanwie powieści J.K. Rowling o tym samym tytule – debiutował na ekranach kin w 2016 roku. Jego kontynuacja, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindenwalda, mogliśmy obejrzeć dwa lata później. Jakim tytułem opatrzono trzecią część cyklu?

Film Fantastyczne Zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a (The Secrets of Dumbledore) pojawi się w kinach 15 kwietnia 2022 roku. Zapowiadana wcześniej lipcowa premiera została więc nieco przyspieszona, co stanowi rzadkość, szczególnie w ostatnich latach, kiedy pandemia COVID-19 przyczyniła się do znacznych opóźnień w produkcji filmów.

Fabuła trzeciej części serii nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też, czy twórcy nadal planują produkcję pięciu filmów w tej franczyzie. Historia rozgrywająca się wiele lat przed narodzinami Harry’ego Pottera zebrała bowiem spore rzesze fanów, lecz także przeciwników na całym świecie. Wiemy natomiast, że w roli Grindenwalda nie zobaczymy już Johnny’ego Deppa – zastąpi go Mads Mikkelsen.

Przepadacie za cyklem Fantastycznych zwierząt?

ŹródłoScreen Crush
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu