Zdjęcia serialu Netflixa „Siły kosmiczne” – od twórców „The Office”

0
Netflix podzielił się z widzami pierwszymi zdjęciami swojego nowego serialu Siły kosmiczne, od twórców kultowej już produkcji The Office.

Co więcej, w serii zobaczymy gwiazdę The Office – wcielającego się w Michaela Scotta Steve’a Carella. Siły kosmiczne to komedia z doborową obsadą. Fabuła śledzi losy pilota Sił Powietrznych USA (w tej roli Carell), marzącego o kierowaniu lotnictwem. Pewnego dnia generał otrzymuje zadanie poprowadzenia nowej, szóstej formacji – Sił Kosmicznych. Bohater przeprowadza się z rodziną do bazy w Kolorado i wraz z naukowcami rozpoczyna pracę nad powierzoną mu misją. Jej celem jest jak najszybsze wysłanie Amerykanów na Księżyc i zdominowanie kosmosu.

Siły kosmiczne zostały stworzone przez Steve’a Carella i Grega Danielsa. W obsadzie zobaczymy same sławy – między innymi znaną z roli Phoebe w Przyjaciołach Lisę Kudrow jako żonę generała Marka, a także występującego ostatnio w Nowym papieżu Johna Malkovicha, oraz Dianę Silvers, Bena Schwartza, Alexa Sparrowa i innych.

Serial zadebiutuje na Netflixie już 29 maja.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.