Zajawka „The Boys” z trzema minutami pierwszego odcinka

0
Parę dni temu poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu The Boys, który udostępniony zostanie już 4 września na platformie Amazon Prime Video, wypuszczony wczorajszy sneak peek zdradził nam jego pierwsze trzy minuty. 

Przypomnijmy, The Boys to serial produkcji Amazon, powstały na podstawie komiksów o tej samej nazwie autorstwa Gartha Ennisa (scenariusz) i Daricka Robinsona (rysunki). Na polskim rynku seria ukazała się w formie tomów zbiorczych w latach 2016–2020 nakładem wydawnictwa Planeta Komiksów. 

W fabule mamy ciekawe i dość nietypowe podejście do tematu superbohaterów. Przedstawieni są bowiem jako osoby zepsute przez sławę jaką zyskali dzięki swoim mocom.  Przepełnia ich pycha i zadufanie w sobie, za to brakuje im empatii i szacunku do życia. Nadużywają swej władzy i mocy.

Czy grupka zwykłych „chłopaków” może zakończyć farsę Siódemki, popularnej grupy superbohaterów? Czy bez supermocy, wyjęci spod prawa i zaszczuci będą w stanie stawić im czoła? 

W sezonie pierwszym nie brakowało czarnego humoru, brutalności i przykładów podłości ludzkiej natury. Udostępnione pierwsze trzy minuty odcinka otwierającego sezon drugi zapowiadają nam, że i tym razem nie zabraknie żadnego z tych elementów. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.