„Lovecraft Country” od HBO z datą premiery

0
Jeśli z niecierpliwością czekaliście na premierę nowego serialu HBO Lovecraft Country, przy którym udział brał Jordan Peele, to z pewnością ucieszycie się na wieść, że znamy już datę! I wcale nie trzeba będzie długo czekać!

Produkcja powstała przy współpracy znanego już w świecie grozy Jordana Peele i Mishy Green i stanowi adaptację powieści pióra Matta Ruffa.

Historia śledzi losy Atticusa Freemana, gdy ten, wraz z przyjaciółką, Letitią i wujkiem George’m, wyrusza w podróż po kraju w poszukiwaniu zaginionego ojca. Szybko okazuje się, że ta „wycieczka” będzie walką o przetrwanie, ale także zarówno przezwyciężeniem terroru sianego przez białych rasistów, jak i stawieniem czoła przerażającym potworom wprost z kart dzieł Lovecrafta.

>> Polecamy: Teaser Lovercraft Country <<

W serialu zobaczymy Jonathana Majorsa jako Atticusa, Jurnee Smollett-Bell jako Letitię, Courtneya B. Vance’a jako Georga. W obsadzie są również Aunjanue Ellis, Michael Kenneth Williams, Wunmi Mosaku, Abbey Lee, Tony Goldwyn, Jamie Harris, Jamie Chung, Jordan Patrick Smith, Jamie Neumann, Erica Tazel i Mac Brandt.

Premiera serialu już 16 sierpnia.