Z „Avengers” do „Black Mirror”

0
Black Mirror to jeden z flagowych seriali Netflixa. Nietuzinkowy, wciągający, każdy odcinek to inna historia, do tego twórcy pokazują w nim przerażającą wizję świata, gdzie technologia gra pierwsze skrzypce. Nic więc dziwnego, że produkcja ma tak dużą widownię, a co za tym idzie, iż powstają jej kolejne sezony. 

W serialu, którego polski tytuł brzmi Czarne lustro, co i rusz występują nowi, znani nam z innych obrazów aktorzy i aktorki. Niebawem na Netflixie pojawi się piąta odsłona serii, co oznacza, że zobaczymy nowe twarze. Kto tym razem wejdzie do świata technologii? Chociażby dwaj aktorzy znani z filmów superbohaterskich.

Z „Avengers” do „Black Mirror”
Plakat promujący 'Avengers: Infinity War’

Pierwszym z nich jest znany z AvengersKapitana Ameryki Anthony Mackie, który w obrazach ze stajni Marvela wciela się w postać przyjaciela Steve’a Rogersa – Sama Wilsona, czyli Falcona. Nie wiemy, w którym odcinku i kogo zagra aktor, zapewne ta informacja ujrzy światło dzienne, jak już obejrzymy nowy sezon serialu.

Kto jeszcze pojawi się w piątej odsłonie? Znany z Aquamana Yahya Abdul-Mateen II. Czy i tym razem zagra jakiegoś antagonistę? To się okaże niebawem. Z niecierpliwością czekamy na odcinki z aktorami, zresztą jak i na sam serial.


Źródło: deadline.com
Grafika główna: Netflix