Xbox Series X z datą premiery! Kiedy i za ile kupimy nową konsolę?

Microsoft nareszcie ujawnił dzień premiery konsoli Xbox Series X. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami.

Po wczorajszym ujawnieniu ceny i daty premiery tańszego Xboksa Series S, Microsoft nie czeka na japońskiego konkurenta i wykłada wszystkie karty na stół.

Tak jak można było się domyślić, 10 listopada – w dniu premiery Xboksa Series S, zadebiutuje także Xbox Series X w cenie 2249 złotych. Zamówienia będzie można składać od 22 września, lecz Microsoft zdecydował się na ciekawy ruch. Otóż firma wprowadza Xbox All Access, która umożliwi nabycie konsoli wraz z abonamentem i taka opcja będzie dostępna w 12 krajach, w tym w Polsce w sklepach Media Expert. Jednak na razie polscy gracze otrzymają możliwość nabycia konsoli Xbox One S z dwuletnim abonamentem Xbox Games Pass Ultimate, a kolejne szczegóły zostaną ujawnione wkrótce.

Co ciekawe Xbox Games Pass łączy się z abonamentem od Electronic Arts. Otóż użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10. Jak mówi Mike Blank, SVP, EA Strategic Growth:

 Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu