„Assasin’s Creed Valhalla” i „Dirt 5” na premierę Xbox Series X

Wiemy już nie tylko kiedy Xbox Series X i Xbox Series S zadebiutują, ale także w co zagramy w dniu premiery nowych konsol.

Ubisoft właśnie opublikował informację o przyśpieszeniu premiery Assasin’s Creed: Valhalla. Dzięki temu, że nowa konsola Microsoftu zadebiutuje tydzień wcześniej niż gra Ubisoftu, francuski deweloper zdecydował, że świat Wikingów poznamy już 10 listopada zarówno na Xbox Series X/S jak i na Xbox One, PlayStation 4 i na PC za sprawą Epic Games Store oraz Uplay.

Poznaliśmy także ulepszenia, jakie czekają na graczy Xbox Series X. Otóż grając w produkcję Ubisoftu na tej konsoli otrzymamy tekstury w wyższej rozdzielczości, obsługę gry w 4k60, ulepszone cienie, a także krótsze czasy ładowania otwartego świata.

Na podobny ruch zdecydowali się twórcy gry Dirt 5, którzy zapowiedzieli, że 10 listopada zagramy także w ich grę (a na konsolach ósmej generacji i PC już 6 listopada), która również wesprze opcję Xbox Smart Delivery. Z tej okazji udostępniono nowy zwiastun prezentujący przejażdżkę po Nowym Jorku klasycznymi autami Forda i Peugeota.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu