Mamy pełnoprawny zwiastun „Diuny”!

Zgodnie z zapowiedzią, dziś pojawił się oficjalny, pełnoprawny zwiastun nadchodzącego filmu Diuna.

Produkcja opowie historię Paula Atreidesa (w tej roli Timothée Chalamet) – genialnego i utalentowanego młodego mężczyzny z wielkim przeznaczeniem, które jest poza jego pojęciem. Musi on przemierzyć najniebezpieczniejszą planetę w kosmosie, by zapewnić przyszłość rodzinie i swojej społeczności. Gdy między wrogimi siłami rodzi się potężny konflikt o najcenniejszy surowiec planety – coś, co jest w stanie uwolnić maksymalny ludzki potencjał – tylko ci, którzy przezwyciężą strach, przetrwają.

W obsadzie, oprócz Chalameta, znajdują się same znane nazwiska, takiej jak: Zendaya (Euforia), Oscar Isaac (Gwiezdne Wojny), Josh Brolin (Deadpool), Dave Bautista (Strażnicy galaktyki), Rebecca Ferguson (Mission: Impossible), Stellan Skarsgård (Thor: Mroczny świat), Jason Momoa (Aquaman) i inni.

Reżyserią zajął się Denis Villeneuve, który wcześniej pracował przy kultowych tytułach, takich jak Blade Runner 2049 czy Sicario. Był on również odpowiedzialny za scenariusz, razem z Ericiem Rothem i Jonem Spaihtsem. Muzyką natomiast zajął się wielokrotnie nagradzany Hans Zimmer.

Przypomnijmy, że film Diuna powstał na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Jego premierę zaplanowano na 18 grudnia.

GrafikaChaospin
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu